Göksan Yazılım

Yazılım

GENEL ANLATIM

PHP, ASP, HTML5 ve daha fazlası… Yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok dili konuşuyoruz. Hedeflerinize özel yazılım çözümleri ile markanızı ileri taşıyoruz. Web sitesinden uygulama geliştirmeye kadar, Yazılım dünyasında ihtiyacınız olan her şeyi, deneyimli ekibimizle size uygun bir zaman çizelgesi ve strateji ile sunuyoruz.

ÖZELLİKLER

Skystar Teknoloji bölümümüzdeki deneyimli ekibimiz, web sitesi yazılımı, e-ticaret yazılımları, Magento, OS Commerce, uygulama geliştirme, Microsoft SharePoint, ödeme alt yapısı entegrasyonu, kurumsal intranet geliştirme, mikro site ve lead yönetim sistemi geliştirme, B2B web uygulamaları, CMS, çağrı izleme, web site güvenliği, veri yönetim platformu entegrasyonu gibi hizmetler sunuyor. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra doğru bir planla çalışmaya başlıyoruz.

VERİMLİLİK

Dijitalleşen dünyada yazılım artık her alanda önemli bir rol oynuyor. Endüstri 4.0 ile teknoloji daha da yaygın hale geliyor ve işletmeler için yazılım hizmeti almak kaçınılmaz hale geliyor. Deneyimli ekibimiz, markanızı hedeflerinize ulaştırmak ve geleceğe hazırlamak için bu alanda size yardımcı oluyor. Dijital dönüşümü stratejiyle birleştiriyoruz ve verimliliği artırıyoruz.

SEKTÖREL KULLANIM

Eğitim veya perakende sektöründe faaliyet gösteriyor olun, yazılım hizmeti ile markanızı bir adım öne taşıyabilirsiniz. E-ticaret araçlarınızı kullanarak satışlarınızı artırabilir, data yönetimi ile hedef kitlenizi daha iyi anlayabilir veya müşteri bağlılığı yaratmak için uygulama geliştirebilirsiniz. Yazılım ekibimiz, sektörünüzde öne çıkmanız için tüm bu süreçlerde size destek oluyor.

ÜRÜNLER

Web Yazılım Hizmeti

Web sitenizin hatasız çalışması için istediğiniz şekilde web yazılım hizmeti sunuyoruz.

E-Ticaret Yazılım Hizmeti

Sektörünüzde öne çıkmanıza yardımcı olmak için deneyimli ekibimizin sunduğu e-ticaret yazılım hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Magento Yazılım Hizmeti

Esnek bir altyapı sunan Magento için sunduğumuz yazılım hizmeti ile işleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

OS Commerce Yazılım Geliştirme

Çevrimiçi varlığınızı bir üst seviyeye çıkarmak ve satışları artırmak için OS Commerce yazılım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

E-Ticaret Kupon Yönetimi

Satışlarınızı artırmak için müşterilerinize hedeflenmiş ürünler ve fırsatlar sunmak için kupon yönetimi hizmetimizi kullanabilirsiniz.

E-Ticaret Web Uygulaması Geliştirme

Ziyaretçilerinize ve kullanıcılarınıza en iyi deneyimi sunmak için e-ticaret web uygulaması geliştirme hizmetimizi kullanıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Yazılım Hizmeti

Müşteri tabanınızı genişletmek için ürünleriniz, hizmetleriniz veya hedefleriniz ne olursa olsun, kurumsal web sitesi yazılımı hizmetimiz size yardımcı olabilir.

Uygulama Geliştirme Hizmeti

Teknoloji ve yazılım çözümlerini sağlayarak markanızın başarısına katkıda bulunan uygulama geliştirme hizmetimizi sunuyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmeti

Müşteri sadakati ve marka bilinirliği artırma amacıyla mobil uygulama geliştirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

iPhone – iOS ve Android Uygulama Geliştirme Hizmeti

Markanızı ve ürünlerinizi iOS ve Android platformlarında milyonlarca kullanıcıya ulaştırmak istiyorsanız, uygulama geliştirme hizmetimiz size yardımcı olabilir.

Facebook Uygulama Geliştirme

Müşteri tabanınızla etkileşim kurmak ve karlı sonuçlar elde etmek için Facebook uygulama geliştirme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Microsoft SharePoint Geliştirme Danışmanlık

Markanızın iş geliştirme ve belge yönetimi konularında bir üst seviyeye çıkması için Microsoft SharePoint geliştirme ve danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ödeme Alt Yapısı Entegrasyonu

Ödeme alt yapısı entegrasyonu hizmetimiz sayesinde müşterilerinizden güvenli bir şekilde ödemeler alabilirsiniz.

Online Sosyal Topluluk Platformu Geliştirme

Müşteri sadakati oluşturmak ve markanızla etkileşimi artırmak için online sosyal topluluk platformu geliştirme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Kurumsal Intranet Geliştirme Hizmeti

İşletmenizin iç iş akışlarını kolaylaştırmak için kurumsal intranet geliştirme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Micro Site ve Lead Yönetim Sistemi Geliştirme Hizmeti

Şirketiniz için satış süreçlerini kolaylaştırmak ve yeni internet pazarlama fırsatlarını tanımlamak için micro site ve lead yönetim sistemi geliştirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

B2B Web Uygulamaları Geliştirme

Satışlarınızı ve potansiyel satış hareketlerini izlemek için B2B web uygulamaları geliştirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Responsive Web Site Tasarım ve Yazılım Hizmeti

Tüm cihazlarda kusursuz bir görünüm sunmak için responsive web site tasarım ve yazılım hizmetimizi kullanabilirsiniz.

CMS Hizmeti

İçerik yönetimini kolaylaştırmak için CMS hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Web Sitesi Çağrı İzleme Hizmeti

Web sitesi çağrı izleme hizmeti ile telefon görüşmelerini takip edebilir ve potansiyel müşterilerinizin nereden geldiğini bilme avantajına sahip olabilirsiniz.

Web Sitesi Bakım Hizmeti

Web sitesi bakım hizmetimiz ile sitenizin performansını artırabilir ve güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Web Site Güvenliği Analizi

Müşteri bilgilerini korumak için web site güvenliği analizi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Data Yönetim Platformu Entegrasyonu

Müşterilerinizle iletişim kurmak için e-posta ve SMS iletişimi sağlayan data yönetim platformu entegrasyonu hizmetimizi kullanabilirsiniz.

BAŞVURU

Biz Skystar Teknoloji olarak deneyimli yazılım ekibimiz ve dünya standartlarında yazılım ürünlerimizle her geçen gün daha da güçlenmenize yardımcı oluyoruz. Yazılım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, merak ettiğiniz her şeyi sormak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Scroll to Top