Göksan Yazılım

Kaspi.kz Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti

Kazakistan’ın en büyük pazaryerinden olan Kaspi.kz son teknolojiden ve tescilli büyük veri analitiğinden yararlanarak kusursuz müşteri deneyimi yaratarak müşteri katılımını sağlıyor. İnovasyon odaklı bir şirket olan Kaspi.kz, müşterileriniz tarafından hızla benimsenen en yeni ürün ve hizmetleri sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip. kaspi.kzdanışmanlıkhizmeti Kaspi.kz Pazaryeri Hangi Hizmetleri Sunuyor? Fatura Ödemeleri Çevrim içi fatura ödeme hizmeti, müşterilerinizin düzenli ev ihtiyaçları ve satın alma işlemleri için ödeme yapmalarını sağlar. Müşterileriniz Kaspi e-Cüzdanını ve Kaspi Gold Banka Kartını kullanarak işlem yapabilir. Müşterileriniz için “tek elden ödeme” deneyimi yaratmak amacı ile zaten geniş olan üye iş yeri listelerine düzenli olarak yeni üyeler ekler. Pazaryeri Kaspi.kz, ürün seçiminden satın alıma, satın alımdan mağazadan teslim almaya veya adrese teslimata kadar entegre bir alışveriş deneyimi sağlayan çevrim içi pazaryerinizdir. Ürün seçim süreci, arama araçları, kapsamlı ürün incelemeleri, derecelendirmeler ve videolar ile kolaylaştırılmıştır. Satıcı seçim süreci, satıcı puanları ve konum ayrıntılarıyla desteklenir. P2P Ödemeleri Kaspi.kz, müşterilerilerinizin faturalarını ve harcamalarını ödemeye, diğer Kaspi.kz müşterilerinden para transfer etmelerine veya onlardan para almalarına olanak tanır. Müşterilerinizin Kaspi.kz Süper Uygulamasında P2P ödemelerini kart numarası, cep telefonu numarası veya Kaspi QR ile yapabilirler. Müşteriler ayrıca transferlerini ek metin yorumlarıyla tamamlayabilir ve gelen havaleyi onaylayabilir. Mobil Ticaret Müşterilerinizin ticari mağazalardaki ödeme deneyimini kartla ödeme yerine Süper Uygulama üzerinden Kaspi QR’yi kullanmasına olanak tanır. Satın almayı etkinleştirmek için satıcı, müşterinin kişisel QR kodunu tarar ve ilgili satın alma miktarını girer. Ardından müşteri Kaspi Ekosistem ödeme seçeneklerinden birini seçer ve satın almayı onaylar. Mesaj Desteği Kaspi Message, müşterilerinizin fatura ödeme hatırlatıcıları, para transferleri, müşterilerin hesaplarından ve mevduatlarından para çekme, bonus tahakkukları, tüketici finansmanı onayları ve aylık ödeme ile ilgili doğrudan iletişim almalarını sağlayan kullanıcı dostu ve kişiselleştirilmiş bir hizmettir.
 
 
ChatGPT

Kaspi.kz, Kazakistan’ın en büyük pazaryerlerinden biri olarak müşterilere kusursuz bir deneyim sunmaya odaklanan inovasyon odaklı bir şirkettir. İşte Kaspi.kz’nin sunduğu bazı hizmetler:

Fatura Ödemeleri:

  • Çevrim içi fatura ödeme hizmeti, müşterilerinizin düzenli ev ihtiyaçları ve satın alma işlemleri için ödeme yapmalarını sağlar.
  • Müşteriler Kaspi e-Cüzdanı ve Kaspi Gold Banka Kartını kullanarak işlem yapabilirler.
  • Müşterileriniz için “tek elden ödeme” deneyimi yaratmak amacıyla sürekli olarak yeni üye iş yerleri eklerler.

Pazaryeri:

  • Kaspi.kz, entegre bir alışveriş deneyimi sunan çevrim içi bir pazaryeridir.
  • Ürün seçimi, arama araçları, kapsamlı ürün incelemeleri, derecelendirmeler ve videolar ile kolaylaştırılmıştır.
  • Satıcı seçimi süreci, satıcı puanları ve konum ayrıntıları ile desteklenir.

P2P Ödemeleri:

  • Kaspi.kz, müşterilerinizin faturalarını ve harcamalarını ödemesine ve diğer Kaspi.kz müşterilerine para transferi yapmasına veya almasına olanak tanır.
  • Müşteriler Kaspi.kz Süper Uygulamasında P2P ödemelerini kart numarası, cep telefonu numarası veya Kaspi QR ile yapabilirler.

Mobil Ticaret:

  • Mobil ticaret, müşterilerin ticari mağazalardaki ödeme deneyimini kolaylaştırır. Kaspi QR’nin kullanılması sayesinde işlemler hızlı ve kolay hale gelir.

Mesaj Desteği:

  • Kaspi Message, müşterilerinizin fatura ödeme hatırlatıcıları, para transferleri, hesaplarından para çekme, bonus tahakkukları ve aylık ödemeler gibi konularla ilgili doğrudan iletişim almalarını sağlayan kişiselleştirilmiş bir hizmettir.

Kaspi.kz, büyük veri analitiği ve son teknolojileri kullanarak müşteri katılımını artırmak ve müşterilere benzersiz deneyimler sunmak için çaba gösteren bir inovasyon lideridir.

Scroll to Top