Göksan Yazılım

E-Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti

Skystar Teknoloji, satış ve gelirinizi hızlandırmak ve pazardaki hakimiyetinizi artırmak için işletmenize veri destekli stratejiler sunuyor. Hizmetimiz ile şirketinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır olun.

Skystar Teknoloji E-Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti

Skystar Teknoloji E-Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti ile Gelirinizi Artırın

E-Pazaryerleri artık bir alışveriş merkezi gibidir. Tüketicilerin yarısı e-pazaryerinde yeni bir ürün aramaya başlar. N11, sahibinden, gitti gidiyor, amazon gibi e-pazaryerlerinde alışveriş yapanların yanı sıra, bu markaların işletmeler arasındaki popülerliği, şirketinizin rekabetçi bir pazarlama stratejisine sahip olmasını zorunlu kılar. Bu sebeple Skystar Teknoloji E-Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz. Hizmetimize dahil olanlar:

Skystar Teknoloji SEO Danışmanlık

SEO için sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizle sadece e-pazaryerinde değil, sektörde de lider olun. SEO Danışmanlığı şirketinize daha fazla ürün satışı ve kar kazandırarak faaliyetlerinizi büyütmenizi sağlar.

Danışmanlığınızın bir parçası olarak ekibimiz rakiplerinizi ve stratejilerini araştırır. Ayrıca, mağazanızın ve ürün listelemelerinizin derinlemesine bir denetimini yapar ve işletmenizin e-pazaryerindeki çevrimiçi görünürlüğünü artırmasına yardımcı olabilecek fırsatları keşfeder.

Skystar Teknoloji PPC Danışmanlık

PPC için danışmanlık hizmetlerimizle, şirketiniz hedeflerine ulaşabilir. Deneyimli ekibimizle ortaklık kurduğunuzda, ekibimiz reklamcılık stratejinizi ve rakiplerinizi derinlemesine araştırır.

Ekibimiz işletmenizin e-pazaryerinde kullanabileceği her tür reklamı analiz eder. Bunlar;

 • Sponsorlu Ürün Reklamları
 • Sponsorlu Markalar
 • Görüntülü Ürün Reklamları

Pazar analizimizi ve derinlemesine denetimimizi tamamladıktan sonra bir öneri raporu oluştururuz. Bu rapor, satışlarınızı ve kârınızı artırmak için eyleme geçirilebilir öneriler içerir.

Skystar Teknoloji Ürün Optimizasyon Danışmanlığı

Hedeflenen anahtar kelimeler gibi ürün listeleme özelliklerini de analiz ediyoruz. Ürün optimizasyonu için sunduğumuz hizmetten yararlanarak alışveriş yapanların arama sonuçlarındaki ürün listelemelerinizi iyileştirebilirsiniz.

Ayrıca, ürün listelemelerinizin her birinin aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli özelliklerini analiz ediyoruz:

 • Hedeflenen anahtar kelimeler
 • Ürün başlığı
 • Ürün Açıklaması
 • Ürün resimleri

Deneyimli ekibimiz şirketiniz için yeni fırsatlar keşfediyor. Bu fırsatları öneri raporumuzda detaylandırıyor ve değerlerini somut verilerle teyit ediyoruz.

Skystar Teknoloji Mağaza Danışmanlığı

Veri odaklı Mağaza Danışmanlık hizmetlerimizle, satışlarınızın artmasından marka bilinirliğinin artmasına kadar e-pazaryerindeki etkinizi hızlandırın.

Skystar Teknoloji E-Pazaryeri Mağazanızın aşağıdakileri içeren çeşitli alanlarını analiz ediyoruz:

 • Ürün listeleri
 • Mağaza tasarımı
 • Mağaza markası

Mağazanızı denetlememizle koordineli olarak ekibimiz, rakiplerinizin mağaza önlerini de araştırıyor. Derinlemesine incelemelerimizin ardından ekibimiz bir dizi önerilen ve veriye dayalı iyileştirme geliştirebilir.

Skystar Teknoloji İçerik Danışmanlığı

Ürün içeriği için danışmanlık hizmetlerimizle Gelişmiş Marka İçeriğinizi ve Gelişmiş Pazarlama İçeriğinizi optimize edebilirsiniz. Ürün listelemeleriniz için geliştirilmiş içerikle, hedef müşteriye ulaşabilir ve bunları dönüştürebilirsiniz.

İçerik için danışmanlık hizmetlerimiz aşağıdakilere odaklanır:

 • Rakiplerinizi analiz etme
 • Ürün listelemelerinizi denetleme
 • Hedef müşterinizi araştırma
 • Anahtar kelime stratejinizi değerlendirme

Skystar Teknoloji E-Pazaryeri Danışmanlık Hizmeti ve deneyimli ekibimizle, geliştirilmiş marka içeriğinizi ve gelişmiş pazarlama içeriğinizi geliştirmek için eyleme geçirilebilir önerilerin bir listesini yapabiliriz. Bu şekilde işletmeniz ürün satışlarını artırabilir ve kârını en üst düzeye çıkarabilir.

Scroll to Top